DISTANČNÍ VÝUKA OD 14. 10. 2020

Vážení rodiče,

na základě prohlášení vlády ČR ze dne 12. října 2020 sděluji, že se s účinností od středy 14. října naše škola uzavírá a vyučování přechází do distančního režimu. Stejně jako v minulém školním roce budou žáci dostávat pokyny a učební materiály přes aplikaci Google Disk. V tomto školním roce začínáme využívat jako hlavní komunikační kanál pro online výuku aplikaci Microsoft Teams. Žáci byli s touto aplikací seznámeni. Přístupy do obou komunikačních platforem a návod k používání Microsoft Teams najdete na školních webových stránkách a na facebookovém profilu. S konkrétními dotazy na používání Microsoft Teams se obracejte prostřednictvím e-mailové korespondence na paní Veroniku Burdovou (veronika.burdova@zsstrycice.cz). Se vším ostatním jsou vám k dispozici třídní vyučující a vedení školy. Doufám v brzký návrat do normálního režimu.

Děkuji za spolupráci a přeji vše dobré v těžké době.

Tomáš Drs

ředitel školy