Úspěchy našich žáků

Zde si můžete přečíst o úspěších našich žáků, kteří jsou úspěšní ve sportovních soutěžích, v olympiádách z matematiky, českého jazyka, německého jazyka, v programátorských soutěžích a dalších.

Okresní kolo olympiády v Anglickém jazyce 2017

7. místo Barbora FÁBEROVÁ (kategorie I. A)
9. místo Radek ŠÁLEK (kategorie II. A)

Okresní kolo olympiády v Dějepisu 2017

15. místo (úspěšný řešitel) Ivana SIMANDLOVÁ

Školní kolo olympiády v Českém jazyku 2017

1. místo Adéla PELEŠKOVÁ, Ivana SIMANDLOVÁ
2. místo Lucie SMETANOVÁ
3. místo Jindřiška MARTINOVSKÁ

Školní kolo olympiády v Dějepisu 2017

1. místo Ivana SIMANDLOVÁ
2. místo Jakub TOBI
3. místo Adéla PELEŠKOVÁ

Matematický KLOKAN 2016 – kategorie CVRČEK

1. místo Josef Vondrášek
2. místo Matyáš Bohoněk
3. místo Gabriela Žáčková

 

Matematický KLOKAN 2016 – kategorie KLOKÁNEK

1. místo Miroslav Smíšek
2. místo Hana Beranová
3. místo Vanessa Vaššová

 

Matematický KLOKAN 2016 – kategorie BENJAMÍN

1. místo Dominika Hazuková
2. místo Marie Vondrášková
3. místo Jiří Ptáčník

 

Anglický jazyk – olympiáda – školní kolo 2016 – 8. a 9. ročník

1. místo Fáberová Sára
2. místo Baloušková Zuzana
3. místo Mařík Jakub

 

Anglický jazyk – olympiáda – školní kolo 2016 – 6. a 7. ročník

1. místo Šálek Radek
2. místo Fáberová Barbora
3. místo Hazuková Dominika

 

Přírodovědný klokan 2014 – 8. a 9. ročník

1. místo Jirkovský Martin
2. místo Čejka Josef
3. místo Šandová Hana

 

Matematický KLOKAN 2013 – kategorie CVRČEK

1. místo Jiří Ptáčník
2. místo Tomáš Rypota
3. místo Albert Bastl

 

Matematický KLOKAN 2013 – kategorie KLOKÁNEK

1. místo Ivana Simandlová
2. místo Jana Dzurendová
3. místo Marie Vondrášková

 

Matematický KLOKAN 2013 – kategorie BENJAMÍN

1. místo Libuše Holmeisterová
2. místo Nikola Eltschknerová
3. místo Denis Mottl

 

Matematický KLOKAN 2013 – kategorie KADET

1. místo Jan Jůsko
2. místo Marie Hlavatá
3. místo Václav Caletka

 

CAMBRIDGE UNIVERSITY PRESS 2009 (228 zúčastněných tříd)

1. místo ZŠ Karla staršího ze Žerotína – Bludov (9. A)
2. místo ZŠ a MŠ Třebotov (5.)
3. místo ZŠ Hostýnská – Praha (9. A)
27. místo ZŠ Strýčice (7.)
28. místo ZŠ Ústí nad Labem (7. A)
29. místo Gymnázium Jírovcova – ČB (tercie)
30. místo Gymnázium J. Ortena – Kutná Hora (V2A)