Úspěšná umístění našich žáků v soutěžích v anglickém jazyce

Dne 13. února 2018 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola olympiády v anglickém jazyce.

V kategorii I.A (žáci 6. a 7. tříd) se na vynikajícím 5. místě umístila Kateřina Ptáčníková ze 7. třídy a v kategorii II.A (žáci 8. a 9. tříd) se na výborném 12. místě umístil Radek Šálek z 9. třídy. Gratulujeme!

V letošním školním roce se 8 žáků 9. třídy zapojilo do soutěže s Cambridge University Press v anglickém jazyce. Soutěž probíhala od září do konce února a žáci museli vypracovat 5 různých rozdílně obtížných úkolů. Úspěšnost soutěžících z naší školy byla 85% a celkově se umístili na skvělém 14. místě. (Vyhodnoceno bylo pouze prvních 31 soutěžících týmů s úspěšností vyšší než 50%)

Přehled úspěchů našich žáků najdete na stránce Úspěchy našich žáků