Škola

Jubilejní základní škola svatováclavská ve Strýčicích je plně organizovaná škola s devíti postupnými ročníky, školní družinou a školní jídelnou. Je zřizována devíti obcemi sdruženými do Svazku obcí Dehtář, jehož členy jsou Sedlec, Záboří, Radošovice, Břehov, Hlavatce, Chvalovice, Němčice, Babice a Strýčice.

Jubilejní základní škola svatováclavská ve Strýčicích je vzdělávacím a kulturním centrem oblasti pod Blanským lesem s dlouhou tradicí. Architektonicky hodnotná školní budova je zasazena do volné přírody, což škole dodává jedinečnou atmosféru.

Vzděláváme zde žáky z mnoha obcí rozsáhlé spádové oblasti. Pojímáme se jako komunitní škola. Klademe důraz na dobré vztahy a otevřenou přátelskou atmosféru. Zaměřujeme se na přírodovědné a badatelské vzdělávání. Pro žáky nabízíme mnoho příležitostí pro mimoškolní zájmovou činnost.

Škola

dnes, neděle 17. 10. 2021
oblačno 14 °C 4 °C
pondělí 18. 10. zataženo 14/7 °C
úterý 19. 10. zataženo 17/7 °C
středa 20. 10. zataženo 21/12 °C

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Prázdniny jsou za námi

Projekt MAP II ORP CB