Nákup vybavení do šaten ZŠ, duben - září 2020

Projekt s názvem "Nákup vybavení do šaten ZŠ" byl podpořen Krajským úřadem Jihočeského kraje

Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy

Doučování žáků škol - Realizace investice 3.2.3. Národního plánu obnovy. Financování Evropskou unií - Next generation EU. Investice reaguje na potřeby podpory vzdělávání žáků ohrožených školním neúspěchem v reakci na nemožnost realizace prezenční výuky ve školách během pandemie covid-19.

Obnova učebny informatiky, nákup vybavení pro výuku odborných předmětů a nové hygienické zázemí v 2. NP

Projekt je spolufinancován Evropskou unií

Projekt Obnova knihovny ZŠ Strýčice

OBNOVA KNIHOVNY V ZŠ STRÝČICE byl uskutečněn s finanční podporou
Jihočeského kraje

Projekt "Modernizace školní kuchyně"

V rámci projektu "Modernizace školní kuchyně" došlo k pořízení nového multifunkčního robota do školní kuchyně.

Projekt „OVOCE DO ŠKOL“

Naše škola se účastní evropského projektu „OVOCE DO ŠKOL“ s finanční podporou Evropského společenství.

#

Projekt „Pořízení interaktivních tabulí do ZŠ Strýčice“ z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2017

Projekt
„Pořízení interaktivních tabulí do ZŠ Strýčice“
z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2017

Projekt „Pořízení vybavení na II. stupeň ZŠ“ z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2018

Projekt MAP II ORP ČB, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008620

Naše škola se účastní projektu MAP II ORP ČB, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008620.

Projekt ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY - ŠABLONY II

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt je zaměřen na podporu aktivit Jubilejní základní školy
svatováclavské ve Strýčicích. Jedná se zejména o personální
podporu, realizaci DVPP, klubu, projektových dnů a pořízení
vybavení ICT.

Projekt ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY - ŠABLONY III

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
- ŠABLONY III je spolufinancován Evropskou unií. Podpora dalšího rozvoje školy prostřednictvím realizace projektového dne ve škole a působení školního asistenta.

Projekt ZŠ STRÝČICE - ŠABLONY I

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
- ŠABLONY I je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů a společné vzdělávání dětí a žáků - zajištění činnosti školního asistenta, vzdělávání pedagogických pracovníků a činnost klubu zábavné logiky

ZŠ Strýčice - Konvektomat

Projekt "ZŠ Strýčice - Konvektomat" byl podpořen Státním zemědělským intervenčním fondem SZIF

ZŠ Strýčice – Odborná učebna a bezbariérovost

Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

dnes, úterý 9. 8. 2022
jasno 24 °C 11 °C