Menu
ZŠ svatováclavské ve Strýčicích
Jubilejní základní škola svatováclavská ve Strýčicích
Harmonická škola pro život

Jubilejní základní škola svatováclavská ve Strýčicích je vzdělávacím a kulturním centrem oblasti pod Blanským lesem s dlouhou tradicí. Vzděláváme zde žáky z mnoha obcí rozsáhlé spádové oblasti. Pojímáme se jako venkovská komunitní škola. Budujeme atmosféru důvěry a snažíme se o individuální přístup. Soustředíme se na přírodovědné a jazykové vzdělávání. Jsme vybaveni moderními technologiemi. Pro žáky nabízíme mnoho příležitostí pro mimoškolní zájmovou činnost.

Dotační program "My v tom Jihočechy nenecháme"

Dotační program "My v tom Jihočechy nenecháme" vyhlášený Krajským úřadem Jihočeského kraje. Možnost čerpání na školní stravné a na školní kroužky v rámci zájmového vzdělávání pro nízkopříjmové rodiny.

Vážení rodiče, 

 

Krajský úřad Jihočeského kraje připravil dotační program zaměřený mimo jiné na podporu rodin s dětmi od 3 do 19 let pro nízkopříjmové domácnosti. V našem případě lze uplatňovat nárok na školní stravné a zájmové kroužky. V součtu může být žádáno nejvýše o 4000 Kč na dítě. Prosím všechny zájemce v první řadě o nastudování parametrů žádosti a vyplnění žádosti se všemi potřebnými přílohami. Potřebné informace najdete zde:

Podpora aktivit dětí a mládeže | MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME (myvtomjihocechynenechame.cz)

Formuláře doručíte k nám do školy. My jsme povinni je posoudit a zkontrolovat oprávněnost žádosti. Toto prosím učiňte nejpozději do 21. 10. 2022. Po shromáždění všech žádostí škola požádá Krajský úřad Jihočeského kraje o prostředky. Po získání vyžádaných financí bude škola oprávněným žadatelům proplácet náklady na obědy a kroužky zpětně. V případě otázek či problémů využijte telefonní kontakty zadané na stránkách výše. 

Děkuji a přeji vše dobré.

 

Tomáš Drs   

Datum vložení: 15. 9. 2022 10:34
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2022 11:07
Autor: Tomáš Drs

Škola

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Počasí

dnes, neděle 5. 2. 2023
polojasno 2 °C -4 °C
pondělí 6. 2. zataženo 0/-5 °C
úterý 7. 2. skoro jasno 0/-6 °C
středa 8. 2. jasno 1/-6 °C

Prezentace školy pro veřejnost

dron

 

Přírodovědné vzdělávání ve Strýčicích

učebna

Facebook

Facebook

Obrázek pro tento měsíc

Obrázek - listopad

 

Svazek obcí Dehtář
Letecká fotografie