Dotační program "My v tom Jihočechy nenecháme"

Dotační program "My v tom Jihočechy nenecháme" vyhlášený Krajským úřadem Jihočeského kraje. Možnost čerpání na školní stravné a na školní kroužky v rámci zájmového vzdělávání pro nízkopříjmové rodiny.

Krajský úřad Jihočeského kraje připravil dotační program zaměřený mimo jiné na podporu rodin s dětmi od 3 do 19 let pro nízkopříjmové domácnosti. V našem případě lze uplatňovat nárok na školní stravné a zájmové kroužky. V součtu může být žádáno nejvýše o 4000 Kč na dítě. Prosím všechny zájemce v první řadě o nastudování parametrů žádosti a vyplnění žádosti se všemi potřebnými přílohami. Potřebné informace najdete zde:

Podpora aktivit dětí a mládeže | MY V TOM JIHOČECHY NENECHÁME (myvtomjihocechynenechame.cz)

Formuláře doručíte k nám do školy. My jsme povinni je posoudit a zkontrolovat oprávněnost žádosti. Toto prosím učiňte nejpozději do 21. 10. 2022. Po shromáždění všech žádostí škola požádá Krajský úřad Jihočeského kraje o prostředky. Po získání vyžádaných financí bude škola oprávněným žadatelům proplácet náklady na obědy a kroužky zpětně. V případě otázek či problémů využijte telefonní kontakty zadané na stránkách výše.

Děkuji a přeji vše dobré.

Datum vložení: 15. 9. 2022 10:34
Datum poslední aktualizace: 15. 9. 2022 11:07