Projekt Obnova knihovny ZŠ Strýčice

OBNOVA KNIHOVNY V ZŠ STRÝČICE byl uskutečněn s finanční podporou
Jihočeského kraje

Projekt "Modernizace školní kuchyně"

V rámci projektu "Modernizace školní kuchyně" došlo k pořízení nového multifunkčního robota do školní kuchyně.

Projekt „OVOCE DO ŠKOL“

Naše škola se účastní evropského projektu „OVOCE DO ŠKOL“ s finanční podporou Evropského společenství.

#

Projekt „Pořízení interaktivních tabulí do ZŠ Strýčice“ z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2017

Projekt
„Pořízení interaktivních tabulí do ZŠ Strýčice“
z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2017

Projekt „Pořízení vybavení na II. stupeň ZŠ“ z Programu obnovy venkova Jihočeského kraje v roce 2018

Projekt MAP II ORP ČB, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008620

Naše škola se účastní projektu MAP II ORP ČB, reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0008620.

#

Projekt ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY - ŠABLONY II

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
je spolufinancován Evropskou unií.
Projekt je zaměřen na podporu aktivit Jubilejní základní školy
svatováclavské ve Strýčicích. Jedná se zejména o personální
podporu, realizaci DVPP, klubu, projektových dnů a pořízení
vybavení ICT.

Projekt ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY - ŠABLONY III

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
- ŠABLONY III je spolufinancován Evropskou unií. Podpora dalšího rozvoje školy prostřednictvím realizace projektového dne ve škole a působení školního asistenta.

Projekt ZŠ STRÝČICE - ŠABLONY I

ROZVOJ AKTIVIT ŠKOLY
- ŠABLONY I je spolufinancován Evropskou unií. Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů a společné vzdělávání dětí a žáků - zajištění činnosti školního asistenta, vzdělávání pedagogických pracovníků a činnost klubu zábavné logiky

dnes, čtvrtek 7. 7. 2022